KONGREYE DAVET

Değerli Eğitim Araştırmacıları,

Çanakkale Deniz Zaferinin 100.Yılı anısına,Trakya Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği, Eğitim Fakülteleri Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) ve Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ve Mükemmeliyet Dünya Konseyi işbirliğinde “Meeting the Opportunities and Challenges of Educational Research: Multidisciplinary Approach to Educational Research”.   (Eğitin araştırmalarının zorlukları ve fırsatlarıyla karşılaşma: Eğitim araştırmalarına çok-disiplinli bir yaklaşım) temalı 5. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi – ICRE 2015 - 08-10 Ekim 2015 tarihlerinde Trakya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Edirne’de düzenlenecektir.

Bildiri başvuruları 10 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecektir. Kongre konuları ve diğer ayrıntılar için http://ulead2015.ulead.org.tr sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Kongrenin, katılımcılara deneyimlerini paylaşmak ve  öğretme ve öğrenme yöntemlerine, eğitim projelerine ve yeniliklere,   eğitim ve araştırmaya uygulanan yeni teknolojilere ilişkin son gelişmeleri çok kültürlü ve zengin bir atmosferde tartışmak için ideal bir fırsat ve mükemmel bir platform sağlamasını beklemekteyiz. Kongrede sözlü, poster, atölye ve sanal olmak üzere 4 sunum yöntemi olacaktır.

Kongrede sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Kongre Düzenleme Komitesi adına

Prof. Dr. Dinçay Köksal

ULEAD Başkanı

 

Dear Educational Researchers,

ULEAD is pleased to launch a call for papers to be presented during the ULEAD Annual Congress- 2015-4th International Conference on Research in Education - ICRE, which will address the theme “Meeting the Opportunities and Challenges of Educational Research: Multidisciplinary Approach to Educational Research”. It will be held in collaboration with Trakya UniversityEdirne, Association for Curriculum Evaluation and Accreditation in Faculties of Education (EPDAD), and Çanakkale Onseliz Mart University and Trakya University, which will host the congress in Edirne on the 8th, 9th and 10th of October 2015 for the 100th anniversary of Çanakkale Naval Victory.

We invite submissions of papers on all topics related to education, research and innovation for the proposals that are original, engaging, significant, clear and relevant.

The congress will provide the ideal opportunity and perfect platform to share your experiences and discuss the latest developments in the fields of teaching and learning methodologies, educational projects and innovations and new technologies applied to Education and Research in a multicultural and enriching atmosphere.

There will be 4 presentation modalities: oral, poster, and workshop and virtual.

We look forward to seeing you in the congress in Edirne, Turkey

 

On behalf of Congress Organizing Committee

Prof. Dr. Dinçay Köksal 

The President of ULEAD

 


31 Ağustos 2015, Pazartesi 5031 defa okundu


Copyright © 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.